Weathers

Cameron Boyer, zpěvák skupiny.

Cameron Boyer

Dvacetičtyřletý zpěvák, herec a skvělý hráč na klavír je hlavním vokalistou skupiny Weathers. V roce 2012 se zúčastnil bitvy kapel na předměstí Los Angeles na Manhattan Beach, kde potkal Camerona Olsena, s kterým v roce 2015 založil kapelu. Zpěvák se vyznačuje výstředním a ponurým stylem a osobností. „Všechno, co si přeji, abych mohl osobně křičet, je možné na jevišti. Prostě jsem to všechno vypustil. Všechno lahvuji v zákulisí, takže když vystupujeme, zblázním se. “ řekl zpěvák v interwiew s Chicago music guide.

Sociální sítě

Facebook - Cameron Boyer
Instagram - @boyerweathers
Twitter - @boyerweathers

Cameron Olsen, kytarista skupiny.

Cameron Olsen

Cameron je druhý ze zakladatelů kapely. Nyní dvacetitříletý kytarista a zpěvák se stejně jako Cameron Boyer zúčastnil bitvy kapel na předměstí Los Angeles na Manhattan Beach v roce 2012. Je také hlavním skladatelem a textařem pro skupinu Weathers. Pochází a žije v Los Angeles. Jeho inspirací pro skládání hudby je skupina Guns n Roses.

Sociální sítě

Facebook - Cameron Olsen
Instagram - @olsenweathers
Twitter - @olsenweathers

Cole Carson, bubeník skupiny.

Cole Carson

Carson je nejstarší ze členů kapely. Dvacetišestiletý bubeník je absolventem hudebního institutu Musicians Institute. Cole před svým přestěhováním do Kalifornie vstupem do kapely Weathers měl velmi produktivní turné se začínající country zpěvačkou Charissou Mrowkou a její kapelou Country Cross. S více než 30 vystoupeními na Středozápadě měla Coleova kapela to štěstí, že se otevřela takovým velkým hvězdám zemí, jako jsou Randy Houser, Tracy Lawrence, Hunter Hayes, Leann Rimes, Jerod Niemann, Phil Vassar, Darius Rucker a Florida-Georgia Line. Účinkoval v mnoha kapelách, souborech a na tributních představeních, včetně vysoce ceněné vánoční show "A Christmas Wish" Trans Siberian Orchestra po tři sezóny. V 16 letech Cole zvítězil v soutěži Quad Cities Area Guitar Center Drum Off s bubnovým sólem které nazval „The Ride“ a postupoval do národního finále v Minneapolis. Cole v 18 letech opět vyhrál titul Quad City Drum.

Sociální sítě

Facebook - Cole Carson
Instagram - @carsonweathers
Twitter - @carsonweathers

Brenner Bates, basista skupiny.

Brennen Bates

Bates je dvaadvacetiletý basista kapely Weathers. Žije v Los Angeles se svou přítelkyní a pomáhá se skládáním písní. Jeho oblíbená kapelaje AC/DC a vyznačuje se vlasy obarvenými na výrazné barvy. Ke skupině se připojil jako poslední.

Sociální sítě

Facebook - Brennen Bates
Instagram - @batesweathers
Twitter - @BatesWeathers