ÚVOD

SLOVINSKO

PROGRAM

PAMÁTKY

FOTO

SCAVENGER HUNT

ANKETA

ZAVŘÍT

UBYTOVÁNÍ

Součástí každého vícedenního výletu je zajisté ubytování. Protože se jednalo o školní výlet, kde hraje významnou roli pokud možno co nejnižší cena celé akce, nikdo z nás neočekával luxusní hotely. O to více jsme byli překvapeni při příjezdu k prvnímu hotelu. Čekaly na nás krásné dvojlůžkové, třílůžkové či čtyřlůžkové pokoje. Dalším překvapením byla večeře ve formě švédských stolů, kde si každý mohl vybrat z několika druhů hlavních jídel či příloh, dát si zákusek nebo pár kopečků zmrzliny, z čehož bylo mnoho z nás velmi nadšeno. Snídaně jsme si mohli opět každý vybrat dle svého uvážení z mnoha druhů cereálií, pečiva nebo ovoce. Navíc byla součástí snídaně možnost dát si kávu či džus. V tomto hotelu jsme strávili dvě ze čtyř nocí.

Druhý hotel byl stejně jako první tříhvězdičkový, proto jsme byli, zvláště po zkušenosti s prvním hotelem, značně zklamáni. Mnozí z nás spali po třech nebo čtyřech až v desetilůžkových, nepříliš útulných pokojích. K večeři jsme dostali naservírovaný jeden chod, žádný výběr z několika chodů, ke kterému jsme velmi rychle přivykli v prvním hotelu. Snídani jsme si ovšem mohli opět sami vybrat z mnoha přichystaných pokrmů.

Poslední noc jsme na rozdíl od prvních tří strávili v italském hotelu. Úroveň hotelu byla opět o třídu níž. Pokoje byli opravdu velmi malé. Ovšem nejvíce šokující pro nás byla koupelna, kde nebyl sprchový kout nijak oddělen od zbytku místnosti, takže již po prvním sprchování byla celá místnost mokrá včetně záchodu a toaletního papíru. Pozitivem byla možnost využití balkónů, kde mnozí z nás strávili velmi horkou noc.

CZ
EN